2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud sport- en trapvelden gemeente Huizen
Beschreibung: De aanbestedingsprocedure betreft een opdracht voor onderhoudswerkzaamheden voor sportvelden en trapvelden in de gemeente Huizen. De overeenkomst wordt in beginsel afgesloten voor de aaneengesloten periode van 4 jaar: a) Ingang van de overeenkomst: 1 januari 2021. b) Beëindiging van de overeenkomst: 31 december 2024. De Overeenkomst kan met maximaal 1 x 1 jaar worden verlengd. Het werk bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden ten behoeve van het onderhouden van sport- en trapvelden: - Maaien - Verschralen met zand - Dressen met en leveren van schrale teelaarde - Doorzaaien - Rollen - Prikrollen - Verticuteren - Bezoden - Diep beluchten - Bemesten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Huizen is voornemens om een nieuwe overeenkomst af te sluiten met één (1) Opdrachtnemer om te blijven voorzien in het onderhoud van door de gemeente beheerde sport- en trapvelden, zodat de gemeente kan blijven zorgdragen voor sportvoorzieningen die in goede en veilige staat van onderhoud verkeren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging