2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění veřejné městské hromadné dopravní obslužnosti ve městě Aš v režimu veřejné linkové dopravy 2026-2028
Beschreibung: provozování veřejné linkové dopravy - městské autobusové dopravy v Aši vycházející ze současného rozsahu a způsobu veřejné služby ve veřejné linkové dopravě.
Interne Kennung: spisová značka ÚT/3826/2025/VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: UT/3826/2025/VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pro případ, kdy by vznikly okolnosti, které zadavatel nemohl ovlivnit, ani předvídat např. prodloužení námitkového řízení či případná rozhodnutí, která by bránila zadavateli a vítěznému dodavateli k uzavření smlouvy, zahájení a ukončení služeb dle předpokládaných termínů, si zadavatel pro tyto případy či okolnosti vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ a účastníky upozorňuje, že pokud by vznikly výše uvedené okolnosti, bude v jejich důsledku před podpisem smlouvy upraven termín zahájení a ukončení služeb. Tato změna závazku nemění celkovou povahu veřejné zakázky a v souladu s ust. § 222 odst. 2 ZZVZ se nepovažuje za podstatnou změnu závazku ze smlouvy.