2. Verfahren
Verfahren
Titel: 03940 Budowa trasy tramwajowo-autobusowej od przebudowywanej pętli Sępolno (węzeł przesiadkowy) do nowej pętli Swojczyce (węzeł przesiadkowy)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na budowie wydzielonej trasy tramwajowo – autobusowej od pętli tramwajowo – autobusowej Sępolno do nowoprojektowanej pętli tramwajowej na Swojczycach, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 455, wraz z budową parkingu (P&R), w zakresie: -budowy torowiska tramwajowego, trakcji tramwajowej, stacji prostownikowej, wraz z zasilaniem, -budowy peronów przystankowych wraz z wyposażeniem, -rozbudowy, budowy, przebudowy jezdni, chodników, ścieżek rowerowych, skrzyżowań wraz z odwodnieniem, oświetleniem, sygnalizacją świetlną włączoną do systemu ITS Wrocław, MKT, KSU oraz zagospodarowania pasa drogowego, -przebudowy pętli tramwajowo-autobusowej na osiedlu Sępolno, -budowy pętli tramwajowej na osiedlu Swojczyce, -budowy parkingu typu P&R (Parkuj i Jedź), -budowy punktów socjalnych MPK i toalety ogólnodostępnej, -przebudowy przejazdu kolejowego linii kolejowej nr 292, -budowy konstrukcji oporowych, -rozbiórki obiektów budowlanych, -przebudowy i zabezpieczenia infrastruktury podziemnej w obszarze robót, -wycinki i nasadzeń zieleni, na podstawie dostarczonej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej oraz decyzji administracyjnych. Zamówienie obejmuje również: -zaprojektowanie i uzyskanie zatwierdzenia tymczasowej organizacji ruchu oraz Regulaminu tymczasowego prowadzenia ruchu pociągów, zgodnej z przyjętymi przez Wykonawcę robót harmonogramem i technologią, -uzyskanie decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i na jej podstawie przeprowadzenie ratowniczych badań archeologicznych (w formie stałego nadzoru archeologicznego i w razie konieczności ratowniczych badań archeologicznych) dla zachodniej i środkowej części inwestycji (aż do zbiegu ulic Bazaltowej i Swojczyckiej) oraz wyprzedzające badania archeologiczne ze względu na lokalizację na terenie zabytkowego pradziejowego cmentarzyska wpisanego do rejestru zabytków dla wschodniej części inwestycji, -pełnienie nadzorów: przyrodniczego, dendrologicznego, saperskiego, archeologicznego, geodezyjnego, -badania monitoringowe w zakresie stanu zdrowotnego drzew i krzewów, -dostarczenie, wyniesienie i utrzymanie tablic informacyjnych, tablic pamiątkowych oraz przeprowadzanie akcji informacyjnych. Zakres MPWiK obejmuje roboty: a) realizowane na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 455 w związku z budową trasy tramwajowo- autobusowej na osiedle Swojczyce we Wrocławiu", w zakresie: -budowy magistralnej sieci wodociągowej w315 pod kanałami rzeki Odry, -budowy tłocznej kanalizacji sanitarnej Dz450 w ul. Mickiewicza i ul. Swojczyckiej, -przebudowy odcinka sieci wodociągowej magistralnej DN400 od węzła W1 do Ł7, -przebudowy rozdzielczej sieci wodociągowej żeliwnej w150/200 na wodociąg PEHD Dz225 w ul. Mydlanej i ul. Swojczyckiej, -remontu rozdzielczej sieci wodociągowej -odbudowy nawierzchni po robotach rozkopowych. b) realizowane na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Budowa grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej w ul. Swojczyckiej”, -budowy kanalizacji sanitarnej wraz z sięgaczami odprowadzającej ścieki sanitarne z ulic: Swojczyckiej, Kolumba, Cementowej, -odbudowy nawierzchni po robotach rozkopowych. c) realizowane na podstawie dokumentacji projektowej pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej ks200 i ks250 w ul. Cementowej i Kolumba”, w zakresie: -budowy sieci kanalizacji sanitarnej -odbudowy nawierzchni po robotach rozkopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 763684-2024
Interne Kennung: ZP/36/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45213311 Bau von Busbahnhöfen, 45234000 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien und Seilbahnsysteme, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 45255600 Rohrschlangenbohrung, 45314310 Verlegen von Kabeln
5. Los
Los: LOT-0000