619043-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie w okresie 1.01.2026 r. – 31.12.2026 r.
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie w okresie 1.01.2026 r. – 31.12.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy Prawo Energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266, dalej jako: „Prawo energetyczne”) do COS w Warszawie w szacunkowej ilości 2 500 MWh w okresie od 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest do posiadania podpisanej Generalnej Umowy Dystrybucyjnej z właściwym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego, do którego przyłączone są obiekty Instytucji Zamawiającej. 4. Zamawiający jest odbiorcą uprawnionym w rozumieniu art. 2 pkt 2) lit. d i e ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w latach 2023 – 2025 roku (tj. Dz.U. z 2024 poz. 1622).
Interne Kennung: NZ/P/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen