See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanstelling IT-firma voor levering en onderhoud software en hardware voor BBEPP
Beschreibung: Mededingingsprocedure met onderhandelingen– Kandidaatstellling voor Raamovereenkomst aanstelling IT-firma voor levering en onderhoud software en hardware voor BBEPP
Interne Kennung: BBEPP-2022-JV-0722-643-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Mededingingsprocedure met onderhandelingen-
Interne Kennung: 1