2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwteamaannemer nieuwbouw KC Marslanden II
Beschreibung: Stichting Chrono, Onderwijsstichting Arcade en Scholengroep Hannah ontwikkelen gezamenlijk een nieuw Kindcentrum (KC) in de wijk Marslanden in Hardenberg, onder de werktitel KC Marslanden II. Namens de drie schoolbesturen treedt stichting Chrono op als bouwheer en daarmee als aanbestedende dienst. De schoolbesturen zijn op zoek naar een aannemer voor de nieuwbouw van Kind Centrum Marslanden II in Hardenberg, met als doel een nieuw, toekomstbestendig Kindcentrum te realiseren. In de selectieleidraad vindt u alle aanvullende informatie. Ca. 2.000 - 2.500 m2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Bouwteamaannemer
Beschreibung: Bouwteamaannemer nieuwbouw KC Marslanden II
Interne Kennung: 1