2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2024
Beschreibung: Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího zařízení ve správě Správy sdělovací a zabezpečovací techniky. Jedná se o provádění cyklických oprav dílů zabezpečovacího zařízení a oprav dílů, které nepodléhají cyklickému měření nebo opravě v rámci celého obvodu Oblastního ředitelství Ostrava.
Interne Kennung: 63524144 - 63524145
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50225000 Wartung von Gleisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2024 – SSZT Ostrava
Beschreibung: Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího zařízení ve správě Správy sdělovací a zabezpečovací techniky. Jedná se o provádění cyklických oprav dílů zabezpečovacího zařízení a oprav dílů, které nepodléhají cyklickému měření nebo opravě v rámci obvodu Oblastního ředitelství Ostrava, oblast Ostrava.
Interne Kennung: 63524144
Los: LOT-0002
Titel: Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího a sdělovacího zařízení v obvodu SSZT OŘ OVA 2024 – SSZT Olomouc.
Beschreibung: Údržba a oprava výměnných dílů zabezpečovacího zařízení ve správě Správy sdělovací a zabezpečovací techniky. Jedná se o provádění cyklických oprav dílů zabezpečovacího zařízení a oprav dílů, které nepodléhají cyklickému měření nebo opravě v rámci obvodu Oblastního ředitelství Ostrava, oblast Olomouc.
Interne Kennung: 63524145
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen