61910-2025 - Ergebnis
Tschechien – Personalcomputer – UK FSV - DNS dodávky standardní techniky ICT 2025-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUK FSV - DNS dodávky standardní techniky ICT 2025-2028
BeschreibungZavedení dynamického nákupního systému (dále též „DNS“) na dodávky předmětů standardní techniky informačních a komunikačních technologií (dále „ICT“), a to zejména osobní počítače, tablety, notebooky, tiskárny, monitory, servery, switche, kancelářské stroje a zařízení (např. štítkovací stroje), skenery, příslušenství a další příbuzné lCT předměty. Součástí dodávek může být i montáž, instalace, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy zadavatele, pokud to bude povaha dodávky či potřeby zadavatele vyžadovat. Zadavatel tímto zadávacím řízením na zavedení DNS zavádí DNS ve smyslu § 138 a násl. ZZVZ, přičemž v rámci tohoto zadávacího řízení postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení.
Interne KennungDodávky IT - DNS 2025-2028
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDynamický nákupní systém
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 48820000 Server, 30121000 Fotokopiergeräte und Thermokopiergeräte, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer