2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa al. Zagłębia Dąbrowskiego (DK-94) w Sosnowcu od węzła Będzińska do obszaru skrzyżowania z ul. Północną wraz z rozbudową obiektów inżynierskich w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i przebudowa DK-94 w Sosnowcu Etap II
Beschreibung: 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa al. Zagłębia Dąbrowskiego (DK-94) w Sosnowcu od węzła Będzińska do obszaru skrzyżowania z ul. Północną wraz z rozbudową obiektów inżynierskich w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i przebudowa DK-94 w Sosnowcu Etap II”. 1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: - opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy al. Zagłębia Dąbrowskiego (DK-94) w Sosnowcu od węzła Będzińska do obszaru skrzyżowania z ul. Północną wraz z rozbudową obiektów inżynierskich (plan orientacyjny nr 1 do OPZ); - uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych, uzgodnień, warunków i opinii umożliwiających realizację robót budowlanych; - opracowywanie odpowiedzi na pytania i dokonywanie modyfikacji (zmian) opracowań projektowych na etapie postępowań przetargowych na roboty budowlane; - udział w radach projektu, na każdym etapie tworzenia dokumentacji projektowej; - sprawowanie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych, w tym udział w radach budowy na wezwanie Zamawiającego. 1.3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – OPZ. 2. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Termin realizacji zamówienia wynosi: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. 3. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH 3.1. Zamawiający nie stawia wymogu złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 3.2. Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, o ile zgodnie z pkt 6.1. SWZ wymagał ich złożenia wraz z ofertą, a Wykonawca ich nie złożył, bądź złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne. 4. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO 4.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z tym pełnomocnikiem. 4.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 4.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 4.4. W przypadku, o którym mowa w Rozdziale I, ust. 4, pkt 4.2. i pkt 4.3. SWZ, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 5. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA . Informacje o ochronie danych osobowych zebranych przez Zamawiającego w toku postępowania zawarte są w Rozdz. I, ust. 17 SWZ.
Interne Kennung: WZP.271.1.2.2026.UM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71351910 Geologische Untersuchungen, 71354000 Kartografiedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opracowanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania pn.: „Rozbudowa al. Zagłębia Dąbrowskiego (DK-94) w Sosnowcu od węzła Będzińska do obszaru skrzyżowania z ul. Północną wraz z rozbudową obiektów inżynierskich w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Rozbudowa i przebudowa DK-94 w Sosnowcu Etap II