2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie projektu dla budowy zlewni ogólnospławnej – odciążenie sieci ogólnospławnej w rejonie ul. Dolna Wilda w Poznaniu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) dla budowy: - kanału deszczowego w ul. Dolna Wilda, na odcinku od ul. Ojca Mariana Żelazka do ul. Królowej Jadwigi w miejscowości Poznań w ramach zadania inwestycyjnego „Zlewnia ogólnospławna - odciążenie sieci ogólnospławnej w rejonie ul. Dolna Wilda” (zadanie nr 0-05-25-144-1) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę / zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę lub ww. zaświadczenia w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę lub ww. zaświadczenie będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy) oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót. Szczegółowe wymagania dotyczące Przedmiotu Zamówienia oraz wszelkie informacje dotyczące rozwiązań projektowych zawarte są w załączonych warunkach technicznych wydanych przez „AQUANET” S.A. stanowiących podstawę projektowania. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Z/66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322200 Planung von Rohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie projektu dla budowy zlewni ogólnospławnej – odciążenie sieci ogólnospławnej w rejonie ul. Dolna Wilda w Poznaniu
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie Projektu zgodnie z obowiązującym Prawem Budowlanym, Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (dokumentacji projektowej obejmującej projekt zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlany i techniczny) dla budowy: - kanału deszczowego w ul. Dolna Wilda, na odcinku od ul. Ojca Mariana Żelazka do ul. Królowej Jadwigi w miejscowości Poznań w ramach zadania inwestycyjnego „Zlewnia ogólnospławna - odciążenie sieci ogólnospławnej w rejonie ul. Dolna Wilda” (zadanie nr 0-05-25-144-1) wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę / zgłoszeniem robót budowlanych wraz z uzyskaniem zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej przyjmujący zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych odpowiedni dla przedmiotowego zadania (AQUANET S.A. dopuszcza uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę lub ww. zaświadczenia w formie elektronicznej. To czy pozwolenie na budowę lub ww. zaświadczenie będzie uzyskiwane w formie papierowej czy elektronicznej pozostaje do decyzji Wykonawcy) oraz pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do podpisania protokołu odbioru końcowego tych robót. Szczegółowe wymagania dotyczące Przedmiotu Zamówienia oraz wszelkie informacje dotyczące rozwiązań projektowych zawarte są w załączonych warunkach technicznych wydanych przez „AQUANET” S.A. stanowiących podstawę projektowania. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.