See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CL14 - Reabilitari si extinderi Aductiuni in sistemul Fagaras
Beschreibung: Obiectul contractului îl reprezintă proiectarea și execuția lucrărilor de reabilitare și extindere a aducțiunilor de apă potabilă pentru localitățile Făgăraș, Mândra, Toderița, Iași, Săvăstreni, Berivoi.Gura Văii, Dejani, Recea, Voila, Voievodeni, Dridif , Beclean precum și reabilitarea rezervoarelor de la Pojorta și Iași și construirea unor rezervoare noi de înmagazinare apă potabilă la Toderița , Dejani și Iași.
Interne Kennung: Cl 14
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Proiectarea și execuția lucrărilor de reabilitare și extindere a aducțiunilor de apă potabilă pentru localitățile Făgăraș, Mândra, Toderița, Iași, Săvăstreni, Berivoi.Gura Văii, Dejani, Recea, Voila, Voievodeni, Dridif , Beclean precum și reabilitarea rezervoarelor de la Pojorta și Iași și construirea unor rezervoare noi de înmagazinare apă potabilă la Toderița , Dejani și Iași.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961200 Scada oder gleichwertiges Radiotelemetriesystem, 45000000 Bauarbeiten, 45221211 Straßenunterführung, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232152 Bau von Pumpstationen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau