619114-2026 - Ergebnis
Litauen – Computeranlagen und Zubehör – Atsparūs įmonės lygio planšetiniai kompiuteriai
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Atsparūs įmonės lygio planšetiniai kompiuteriai
Beschreibung: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos atlieka konkretaus pirkimo „Atsparūs įmonės lygio planšetiniai kompiuteriai“ procedūras, dinaminės pirkimų sistemos „Kompiuterinė, radijo, televizijos, komunikacijų, telekomunikacijų, stebėjimo ir susijusi įranga“ (pirkimo ID 902338) (toliau – DPS) pagrindu. Preliminarus kiekis sutarties galiojimo laikotarpiu - 267 vnt.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir susijusi įranga
Interne Kennung: 1