2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Gemeente Bodegraven-Reeuwijk
Beschreibung: De uitgebreide brandverzekering van de Gemeente Bodegraven-Reeuwijk vervalt op 1 januari 2026. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts doorlopend, conform bestek. Willis B.V. gevestigd te Amsterdam begeleidt de gemeente Bodegraven-Reeuwijk bij dit traject. Totaal verzekerde som EUR 174.559.980
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Brandverzekering
Beschreibung: Gebouwen, inventarissen en extra kosten van de gemeente Bodegraven-Reeuwijk Totaal verzekerde som EUR 174.559.980
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform bestek