61912-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen – Kompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w budynkach w Białymstoku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w budynkach w Białymstoku
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje: 1) CZĘŚĆ I – kompleksowa dostawa i montaż magazynów energii w budynkach: - Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych CKZ przy ul. Słonimskiej 47/1 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 60 kWh do maksimum 70 kWh. - XIV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Upalnej 26 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 60 kWh do maksimum 70 kWh; - Szkoły Podstawowej Nr 12 przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 60 kWh do maksimum 70 kWh; 2) CZĘŚĆ II - kompleksowa dostawa i montaż magazynów energii przy budynkach: - Szkoły Podstawowej Nr 50 przy ul. K. Pułaskiego 96 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 50 kWh do maksimum 70 kWh; - Szkoły Podstawowej Nr 51 przy ul. K. Kluka 11A w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 40 kWh do maksimum 70 kWh; - Żłobka Miejskiego Nr 8 przy ul. Oriona 38 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh; - Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 przy ul. Strażackiej 25 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh; - Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 przy ul. Porzeczkowej 11 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh; - Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. ks. Suchowolca 26 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh; - Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 3 przy ul. Pietrasze 29 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh; - I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Brukowej 2 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh - Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych przy ul. Słonimska 47/1 w Białymstoku - magazyn energii do łącznej wartości pojemności od minimum 70 kWh do maksimum 83 kWh.
Interne KennungBZE.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa dostawa i montaż magazynów energii w Białymstoku I
BeschreibungKompleksowa dostawa i montaż 3 magazynów energii w budynkach: Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych CKZ przy ul. Słonimskiej 47/1 w Białymstoku, XIV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Upalnej 26 w Białymstoku, Szkoły Podstawowej Nr 12 przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 1 w Białymstoku.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelKompleksowe dostawa i montaż magazynów energii w Białymstoku II
BeschreibungKompleksowa dostawa i montaż magazynów energii przy budynkach: Szkoły Podstawowej Nr 50 przy ul. K. Pułaskiego 96 w Białymstoku, Szkoły Podstawowej Nr 51 przy ul. K. Kluka 11A w Białymstoku, Żłobka Miejskiego Nr 8 przy ul. Oriona 38 w Białymstoku, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 przy ul. Strażackiej 25 w Białymstoku, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 przy ul. Porzeczkowej 11 w Białymstoku, Zespołu Szkół Rolniczych przy ul. ks. Suchowolca 26 w Białymstoku, Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 3 przy ul. Pietrasze 29 w Białymstoku, Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Brukowej 2 w Białymstoku,Zespołu Szkół Budowlano-Geodezyjnych przy ul. Słonimska 47/1 w Białymstoku.
Interne KennungCzęść II