2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa soli drogowej niezbrylającej luzem wraz z transportem i rozładunkiem do zimowego utrzymania dróg
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa soli drogowej niezbrylającej ”DR” do zwalczania śliskości zimowej dróg wraz z transportem i rozładunkiem. Przez dostawę soli drogowej „DR" należy rozumieć zakup oraz dostarczenie i rozładunek na miejsce tj. magazyn przy ul. Ciepłowniczej 11 w Rzeszowie. 2.Zakres zamówienia obejmuje 4000 ton w tym: 2000 ton soli – zamówienie podstawowe, 2000 ton soli – prawo opcji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w rozdz. III SWZ.
Interne Kennung: NO-223/X/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 4 000 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wymagania dot. opcji: zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, rodzaj i maksymalna wartość opcji: Zamawiający podał w formularzu cenowym maksymalną ilość jednostek soli jaką zakupi w prawie opcji. Maksymalną wartość opcji Wykonawca obliczy według wskazanej ilości jednostek i podanej przez siebie ceny jednostkowej, okoliczności skorzystania z opcji: Po realizacji zamówienia w zakresie podstawowym zamawiający skorzysta z prawa opcji, warunkiem będzie posiadanie środków finansowych na realizację usług, szczegółowe warunki prawa opcji zawiera § 2 wzoru umowy.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34927100 Road salt
Place of performance
Postal address: ul. Ciepłownicza 11
Town: Rzeszów
Postcode: 35-330
Country subdivision (NUTS): Rzeszowski (PL823)