619148-2026 - Ergebnis
Slowenien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesivna dobava prehrambenega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava prehrambenega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
Beschreibung: Sukcesivna dobava živil po sklopih
Interne Kennung: JN-1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kruh in pekovski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava kruha in pekovskih izdelkov
Interne Kennung: 504990
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0002
Titel: Bio kruh in pekovsko pecivo
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološkega kruha in peciva
Interne Kennung: 504991
Los: LOT-0003
Titel: Sladki fini pekovski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava sladkih finih pekovskih izdelkov
Interne Kennung: 504992
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0004
Titel: Mleko in mlečni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov
Interne Kennung: 504993
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0005
Titel: Bio mleko in mlečni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio mleka in mlečnih izdelkov
Interne Kennung: 504994
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Sladoled
Beschreibung: Sukcesivna dobava sladoleda
Interne Kennung: 504995
Haupteinstufung (cpv): 15555100 Speiseeis
Los: LOT-0007
Titel: Meso in mesni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov
Interne Kennung: 504996
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0008
Titel: Bio meso in mesni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio mesa in mesnih izdelkov
Interne Kennung: 504997
Los: LOT-0009
Titel: Sveže perutninsko meso in perutninski mesni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežega perutninskega mesa in perutninskih mesnih izdelkov
Interne Kennung: 504998
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0010
Titel: Sveže in konzervirane ribe in ribji namaz
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežih in konzerviranih rib in ribjih namazov
Interne Kennung: 504999
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0011
Titel: Sveže ribe - postrv
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežih rib - postrvi
Interne Kennung: 505000
Los: LOT-0012
Titel: Zamrznjene ribe
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenih rib
Interne Kennung: 505001
Haupteinstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch
Los: LOT-0013
Titel: Jajca
Beschreibung: Sukcesivna dobava jajc
Interne Kennung: 505002
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0014
Titel: Sveže sadje, brez južnega sadja
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežega sadja, brez južnega sadja
Interne Kennung: 505003
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0015
Titel: Južno sadje
Beschreibung: Sukcesivna dobava južnega sadja
Interne Kennung: 505004
Haupteinstufung (cpv): 03222110 Tropenfrüchte
Los: LOT-0016
Titel: Sveža zelenjava in stročnice
Beschreibung: Sukcesivna dobava sveže zelenjave in stročnic
Interne Kennung: 505005
Los: LOT-0017
Titel: Bio sveže sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio svežega sadja in zelenjave
Interne Kennung: 505006
Los: LOT-0018
Titel: Suho sadje in oreški
Beschreibung: Sukcesivna dobava suhega sadja in oreškov
Interne Kennung: 505007
Haupteinstufung (cpv): 15332410 Trockenobst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
Los: LOT-0019
Titel: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave
Interne Kennung: 505008
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0020
Titel: Konzervirano sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava konzerviranega sadja in zelenjave
Interne Kennung: 505009
Haupteinstufung (cpv): 15332400 Obstkonserven
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0021
Titel: 100% sokovi, nektarji, voda
Beschreibung: Sukcesivna dobava 100% sokovi, nektarji, voda
Interne Kennung: 505010
Haupteinstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
Los: LOT-0022
Titel: Zgoščeni 100% sokovi
Beschreibung: Sukcesivna dobava zgoščenih 100% sokov
Interne Kennung: 505011
Haupteinstufung (cpv): 15321800 Aus Konzentrat hergestellte Säfte
Los: LOT-0023
Titel: Bio sokovi
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio sokov
Interne Kennung: 505012
Los: LOT-0024
Titel: Žitarice za zajtrk
Beschreibung: Sukcesivna dobava žitaric za zajtrk
Interne Kennung: 505013
Haupteinstufung (cpv): 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide
Los: LOT-0025
Titel: Riž, moke in mlevski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava riža, moke in mlevskih izdelkov
Interne Kennung: 505014
Haupteinstufung (cpv): 03211300 Reis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse
Los: LOT-0026
Titel: Testenine, jušne zakuhe in jušni vložki
Beschreibung: Sukcesivna dobava testenin, jušnih zakuh in jušnih vložkov
Interne Kennung: 505015
Haupteinstufung (cpv): 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0027
Titel: Bio testenine, suhe
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio testenin, suhih
Interne Kennung: 505016
Los: LOT-0028
Titel: Bio testenine, polnjene
Beschreibung: Sukcesivna dobava, bio testenin, polnjene
Interne Kennung: 505017
Los: LOT-0029
Titel: Zamrznjeni izdelki, samostojne jedi, priloge, testo
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenih izdelkov, samostojnih jedi, prilog, testa
Interne Kennung: 505018
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0030
Titel: Samostojne jedi, priloge, testo
Beschreibung: Sukcesivna dobava samostojnih jedi, prilog, testa
Interne Kennung: 505019
Haupteinstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten
Los: LOT-0031
Titel: Paštete, majoneza in tatarska omaka
Beschreibung: Sukcesivna dobava paštete, majoneze in tatarske omake
Interne Kennung: 505020
Haupteinstufung (cpv): 15131310 Pastete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871273 Mayonnaise
Los: LOT-0032
Titel: Juhe, omake in rastlinska margarina
Beschreibung: Sukcesivna dobava juh, omak in rastlinske margarine
Interne Kennung: 505021
Haupteinstufung (cpv): 15891400 Suppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871260 Soßen
Los: LOT-0033
Titel: Splošno prehrambeno blago
Beschreibung: Sukcesivna dobava splošnega prehrambenega blaga
Interne Kennung: 505022
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0034
Titel: Živila za posebne prehrambene namene
Beschreibung: Sukcesivna dobava živil za posebne prehrambene namene
Interne Kennung: 505023
Haupteinstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0035
Titel: ZGOŠČENI SADNI SOKOVI ZA AVTOMAT
Beschreibung: Sukcesivna dobava zgoščenih sadnih sokov za avtomat
Interne Kennung: 505024
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte