See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej i laboratoryjnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.9 do SWZ oraz załączniki 2.1a-2.9a do SWZ.
Interne Kennung: PN-60/26/KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji systemu stabilizacji kości czaszki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji Aparatu USG SonoScapeP20 prod. SonoScape
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń 4szt. Maceratory ECOPATENT EKO-Finisher
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji: barwiarki prod. BIO-OPTICA, procesorów tkankowych prod. INTELSINT oraz mikrotomów SLIDE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - świadczenie kompleksowych usług serwisowych dla Analizatora Seahorse
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - świadczenie usług przeglądów, konserwacji i napraw Inkubatorów prod. VWR, Alab i PhCbi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji drukarek do kasetek i szkiełek mikroskopowych Espo , SuperPrint , Primera , RT230
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.7a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - świadczenie usługi jednorazowego okresowego przeglądu i konserwacji systemu oczyszczania wody MILLI-Q ACADEMIC Sn F8HM86598C MILLI-Q IQ 7000 Sn F3CB96103Y
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.8a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - świadczenie usługi jednorazowego okresowego przeglądu i konserwacji systemu oczyszczania wody MILLI-Q UF PLUS Sn F1HM69796D
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
619153-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej i laboratoryjnej
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierPN-60/26/KK
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść nr 1
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść nr 2
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść nr 3
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść nr 4
LotLOT-0005
Internal identifierCzęść nr 5
LotLOT-0006
Internal identifierCzęść nr 6
LotLOT-0007
Internal identifierCzęść nr 7
LotLOT-0008
Internal identifierCzęść nr 8
LotLOT-0009
Internal identifierCzęść nr 9