See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru odpadów komunalnych w 2027 roku z podziałem na 6 zadań
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru odpadów komunalnych powstających w 2027 r. dla 25 WOG z podziałem na 6 zadań: Zadanie 1 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. wiejska Augustów, gm. miejska Augustów w tym miasto Augustów, gm. Płaska, gm. Lipsk, gm. Dąbrowa Białostocka, gm. Kuźnica. Zadanie 2 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Szudziałowo, gm. Supraśl, gm. Krynki, gm. Michałowo, gm. Gródek. Zadanie 3 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Narewka, gm. Białowieża, gm. Hajnówka, gm. Dubicze Cerkiewne, gm. wiejska Bielsk Podlaski, gm. miejska Bielsk Podlaski w tym miasto Bielsk Podlaski. Zadanie 4 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Mielnik, gm. Czeremcha, gm. Siemiatycze. Zadanie 5 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Goniądz, gm. Grajewo. Zadanie 6 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. wiejska Łomża, gm. miejska Łomża w tym miasto Łomża, gm. wiejska Kolno, gm. miejska w tym miasto Kolno, gm. Zambrów, gm. Szepietowo.
Interne Kennung: 70/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. wiejska Augustów, gm. miejska Augustów w tym miasto Augustów, gm. Płaska, gm. Lipsk, gm. Dąbrowa Białostocka, gm. Kuźnica.
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2. Zamawiający w oparciu o art. 441 ustawy Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia konieczności zabezpieczenia dodatkowych potrzeb wojska przy jednoczesnym zapewnieniu przez dysponenta wyższego stopnia odpowiednich środków finansowych na realizację takiego zamówienia. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Szudziałowo, gm. Supraśl, gm. Krynki, gm. Michałowo, gm. Gródek.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Narewka, gm. Białowieża, gm. Hajnówka, gm. Dubicze Cerkiewne, gm. wiejska Bielsk Podlaski, gm. miejska Bielsk Podlaski w tym miasto Bielsk Podlaski.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie 4 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Mielnik, gm. Czeremcha, gm. Siemiatycze.
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadanie 5 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. Goniądz, gm. Grajewo.
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zadanie 6 - usługa odbioru odpadów komunalnych z terenu gm. wiejska Łomża, gm. miejska Łomża w tym miasto Łomża, gm. wiejska Kolno, gm. miejska w tym miasto Kolno, gm. Zambrów, gm. Szepietowo.
Interne Kennung: Zadanie 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 70/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1
Internal identifier: Zadanie 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2
Internal identifier: Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3
Internal identifier: Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4
Internal identifier: Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5
Internal identifier: Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6
Internal identifier: Zadanie 6