2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja obrotowych podgrzewaczy powietrza kotłów OFB-105 K-5 i K-6
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia obejmuje modernizację czterech obrotowych podgrzewaczy powietrza 1L11, 1L12, 1L21 i 1L22 zabudowanych przy kotłach OFB-105 K-5 i K-6 wraz z odtworzeniem przyległych kanałów spalin.
Interne Kennung: BZ/260/MW/U/07/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZ/260/MW/U/07/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50531100 Repair and maintenance services of boilers
5. Lot
Lot: LOT-0001