619159-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Udzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu przeprowadzania świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach na potrzeby projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” - konkurs uzupełniajacy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu przeprowadzania świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach na potrzeby projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” - konkurs uzupełniajacy
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu przeprowadzania świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach na potrzeby projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników”. Konkurs ofert ma na celu wyłonienie oferenta/oferentów udzielającego świadczeń zdrowotnych w powyższym zakresie dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Udzielającego Zamówienia. Planowana liczba konsultacji ( zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia) wynosi 9 000 rocznie i może ulec zmianie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Wynika to z faktu, że pacjentami objętymi konsultacjami w ramach zamówienia będą wyłącznie uczestnicy projektu. Zamawiający zastrzega jednak, że liczba planowanych konsultacji może ulec zwiększeniu o maksymalnie 30% konsultacji lub zmniejszeniu do rzeczywistej liczby uczestników projektu w terminie realizacji zamówienia. WOMP zastrzega sobie prawo udzielenia zamówienia więcej niż jednemu oferentowi z zastrzeżeniem do wyczerpania ilości 9000 rocznie konsultacji do wykonania w ramach niniejszego konkursu ofert.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu przeprowadzania świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach na potrzeby projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” - konkurs uzupełniający
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych z zakresu przeprowadzania świadczeń zdrowotnych przez lekarza/lekarzy uprawionych do wykonywania badań w dziedzinie medycyny pracy w formie konsultacji dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach na potrzeby projektu „Profilaktyka Świętokrzyskich Pracowników” - konkurs uzupełniający. Konkurs ofert ma na celu wyłonienie oferenta/oferentów udzielającego świadczeń zdrowotnych w powyższym zakresie dla Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Udzielającego Zamówienia. Planowana liczba konsultacji ( zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia) wynosi 9 000 rocznie i może ulec zmianie zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Wynika to z faktu, że pacjentami objętymi konsultacjami w ramach zamówienia będą wyłącznie uczestnicy projektu. Zamawiający zastrzega jednak, że liczba planowanych konsultacji może ulec zwiększeniu o maksymalnie 30% konsultacji lub zmniejszeniu do rzeczywistej liczby uczestników projektu w terminie realizacji zamówienia. WOMP zastrzega sobie prawo udzielenia zamówienia więcej niż jednemu oferentowi z zastrzeżeniem do wyczerpania ilości 9000 rocznie konsultacji do wykonania w ramach niniejszego konkursu ofert.