619175-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia/Sekcja Obsługi Infrastruktury: Żagań, Dobre nad Kwisą, Świętoszów, Bolesławiec/Duninów. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 oraz w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 6a – 6d do SWZ – odpowiednio do części.
Interne Kennung87/26/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelGZ/SOI Żagań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia/Sekcja Obsługi Infrastruktury: Żagań. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6a do SWZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 50 % zamówienia podstawowego. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. Realizacja prawa opcji odbywać się będzie zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6d do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie wartości do 50 % wartości zamówienia podstawowego
LosLOT-0002
TitelGZ/SOI Dobre n/Kwisą
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia/Sekcja Obsługi Infrastruktury: Dobre nad Kwisą. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6b do SWZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść 2
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji o którym mowa w art. 441 ustawy prawo zamówień publicznych. Szacunkowa wielkość prawa opcji nie przekroczy 50 % zamówienia podstawowego. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. Realizacja prawa opcji odbywać się będzie zgodnie z zapisami wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ. Zamawiający w załączniku nr 6a-6e do SWZ (formularze cenowe) określa podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie wartości do 50 % wartości zamówienia podstawowego
LosLOT-0003
TitelGZ/SOI Świętoszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia/Sekcja Obsługi Infrastruktury: Świętoszów. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6c do SWZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelGZ/SOI Bolesławiec
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu niesegregowanych i segregowanych odpadów komunalnych transportem zleconym z terenu 43 WOG Świętoszów. Grupa zabezpieczenia/Sekcja Obsługi Infrastruktury: Bolesławiec. Szczegółowy zakres i sposób wykonania oraz cechy przedmiotu zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 oraz w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 6d do SWZ – odpowiednio do części.
Interne KennungCzęść 4
619175-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 87/26/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: GZ/SOI Żagań
Internal identifier: Część 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: GZ/SOI Dobre n/Kwisą
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: GZ/SOI Świętoszów
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: GZ/SOI Bolesławiec
Internal identifier: Część 4