See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wzorcowanie urządzeń CWOM
Beschreibung: Wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 1
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: bez opcji
Los: LOT-0002
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 2
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 2
Los: LOT-0003
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 3
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 3
Los: LOT-0004
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 4
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 4
Los: LOT-0005
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 5
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 5
Los: LOT-0006
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 6
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 6
Los: LOT-0007
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 7
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 7
Los: LOT-0008
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 8
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 8
Los: LOT-0009
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 9
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 9
Los: LOT-0010
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 10
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 10
Los: LOT-0011
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 11
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 11
Los: LOT-0012
Titel: wzorcowanie urządzeń cz 12
Beschreibung: wzorcowanie urządzeń zgodnie z dokumentami zamówienia - część 12