2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego, zabudowanego 1 ambulansu specjalistycznego typu „C” wraz z noszami elektrycznymi i krzesełkiem bariatrycznym dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: Zakup i dostawa fabrycznie nowego, zabudowanego 1 ambulansu specjalistycznego typu „C” wraz z noszami elektrycznymi i krzesełkiem bariatrycznym dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:- opis przedmiotu zamówienia zawarto w specyfikacji technicznej stanowiącej – załącznik nr 1a do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego, zabudowanego 1 ambulansu specjalistycznego typu „C” wraz z noszami elektrycznymi i krzesełkiem bariatrycznym dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: Zakup i dostawa fabrycznie nowego, zabudowanego 1 ambulansu specjalistycznego typu „C” wraz z noszami elektrycznymi i krzesełkiem bariatrycznym dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:- opis przedmiotu zamówienia zawarto w specyfikacji technicznej stanowiącej – załącznik nr 1a do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ. Wymagania w zakresie zgodności rozwiązań ICT: Jeżeli przedmiot zamówienia obejmuje albo może obejmować produkt ICT, usługę ICT lub pro-ces ICT, Wykonawca jest zobowiązany zaoferować wyłącznie takie produkty ICT, usługi ICT i procesy ICT, które na dzień składania ofert: a) nie są wskazane w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 i 252), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; b) nie obejmują produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania do-stawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usługę ICT, lub proces ICT, określone w tej decyzji. Jeżeli z treści oferty, dokumentów złożonych wraz z ofertą albo wyjaśnień Wykonawcy bę-dzie wynikać, że oferta obejmuje w/w rozwiązania, oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp.
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/24/2026