619201-2026 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego, wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2026 roku średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej straży Pożarnej w Dawidach. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów: - o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. „Prawo o ruchu drogowym” (Dz. U. z 2023 r., poz.1047, z późn. zm.) wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy. - Rozporządzenia Ministrów: Spraw Wewnętrznych i Administracji, Obrony Narodowej, Finansów oraz Sprawiedliwości z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie pojazdów specjalnych i używanych do celów specjalnych Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Krajowej Administracji Skarbowej, Służby Więziennej i straży pożarnej (Dz. U. z 2019 r. Poz. 594) W dniu odbioru faktycznego należy przedstawić właściwe zaświadczenie o przeprowadzonych badaniach technicznych dla pojazdów specjalnych Szacunkowe warunki zamówienia, określone zostały w Załączniku 1 do SWZ – „Wymagania techniczne dla średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Dawidach” Zgodnie z art. 257 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Interne KennungOSP.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Menge1 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OSP.271.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
Quantity: 1 piece