619213-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa testów multiplex PCR do diagnostyki genetycznej zakażeń na panelach syndromicznych wykrywających wirusy, bakterie, mechanizmy oporności i grzyby w automatycznym systemie zamkniętym Film Array (producent: BioFire / BioMerieux) posiadanym przez Zamawiającego wraz z najmem 1 szt. dodatkowego modułu testowego do aparatu Bio Fire firmy Biomerieux (...) w podziale na 5 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa testów multiplex PCR do diagnostyki genetycznej zakażeń na panelach syndromicznych wykrywających wirusy, bakterie, mechanizmy oporności i grzyby w automatycznym systemie zamkniętym Film Array (producent: BioFire / BioMerieux) posiadanym przez Zamawiającego wraz z najmem 1 szt. dodatkowego modułu testowego do aparatu Bio Fire firmy Biomerieux oraz na dostawę pasków z gradientem stężeń antybiotyku do określania MIC, krążków bibułowych nasączonych substancją hamującą wzrost bakterii/1 fiolka = 50 krążków = 50 oznaczeń / szczepów wzorcowych do kontroli jakości z kolekcji ATCC, testów do manualnej identyfikacji mikrobiologicznej, testów identyfikacyjnych immunochromatograficznych do wykrywania karbapenemaz w podziale na 5 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert wariantowych. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą.
Interne KennungNP.26.67.2026.JT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Testy multiplex PCR do diagnostyki genetycznej zakażeń na panelach syndromicznych wykrywających wirusy, bakterie, mechanizmy oporności i grzyby w automatycznym systemie zamkniętym Film Array (producent: BioFire / BioMerieux ) -posiadanym przez Zamawiającego wraz z najmem modułu testowego do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Bio Fire firmy Biomerieux
BeschreibungTesty multiplex PCR do diagnostyki genetycznej zakażeń na panelach syndromicznych wykrywających wirusy, bakterie, mechanizmy oporności i grzyby w automatycznym systemie zamkniętym Film Array (producent: BioFire / BioMerieux ) -posiadanym przez Zamawiającego wraz z najmem modułu testowego do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Bio Fire firmy Biomerieux - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2. Paski z gradientem stężeń antybiotyku do określania MIC
BeschreibungPaski z gradientem stężeń antybiotyku do określania MIC - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Krążki bibułowe nasączone substancją hamującą wzrost bakterii / 1 fiolka = 50 krążków = 50 oznaczeń / szczepy wzorcowe do kontroli jakości z kolekcji ATCC
BeschreibungKrążki bibułowe nasączone substancją hamującą wzrost bakterii / 1 fiolka = 50 krążków = 50 oznaczeń / , szczepy wzorcowe do kontroli jakości z kolekcji ATCC - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Testy do manualnej identyfikacji mikrobiologicznej
BeschreibungTesty do manualnej identyfikacji mikrobiologicznej - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Testy identyfikacyjne immunochromatograficzne do wykrywania karbapenemaz
BeschreibungTesty identyfikacyjne immunochromatograficzne do wykrywania karbapenemaz - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne KennungCzęść 5