2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Bouwkundig onderhoud
Beschreibung: Wij nodigen u graag uit om een inschrijving in te dienen voor de opdracht voor het bouwkundig onderhoud van de diverse gebouwen van de Universiteit Utrecht, op het Utrecht Science Park (USP), International Campus Utrecht (ICU) en in de binnenstad van Utrecht. Wij schatten de gemiddelde waarde van het correctief onderhoud op €450.000,- excl. btw per jaar. De verwachte waarde van het preventief onderhoud is €60.000,- excl. btw per jaar. Aan deze inschattingen kunt u geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 26/700.701/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlengingen
619216-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services of building installations – EA Bouwkundig onderhoud
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Bouwkundig onderhoud
Internal identifier: 26/700.701/001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: verlengingen