619218-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Speichererweiterungsvorrichtungen – Rozšíření kapacity serverové infrastruktury FTN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozšíření kapacity serverové infrastruktury FTN
BeschreibungPředmětem plnění je: • rozšíření kapacity stávajících diskových polí Dell PowerStore 1200T • rozšíření operační paměti stávajících serverů Dell PowerEdge MX740c • související přípravné, instalační a implementační služby pro všechny dodávané komponenty
Interne KennungFTN-Ř-49/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236100 Speichererweiterungsvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233132 Festplattenlaufwerke, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72590000 Computer-Fachdienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku § 101 ZZVZ Zadavatel (jakožto nemocniční zařízení a provozovatel základní služby podle kybernetického zákona) si vyhrazuje právo změny závazku spočívající v úpravě délky trvání implementace jednotlivé dodávky (nad 30 dnů) v případě, že vyšší moc zadavateli neumožní provést implementaci předmětu plnění (např. v případě epidemiologických opatření, COVID).