See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky kol celistvých pro jednotky ComfortJet
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 ZZVZ, na jejímž základě bude jedinému vybranému dodavateli postupem vymezeným v rámcové dohodě zadána veřejná zakázka na dodávky kol celistvých pro jednotky ComfortJet. Dodávky budou realizovány do Zásobovacího centra v období 16 měsíců následujících od uzavření rámcové dohody.
Interne Kennung: 56765/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631100 Monoblockräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34631100 Monoblockräder
5. Los
Los: LOT-0001