2. Verfahren
Verfahren
Titel: Invitasjon til markeds- og leverandørdialog om nytt HRM-system ved UiS
Beschreibung: iS planlegger å anskaffe et moderne HRM-system, enten som en integrert suite, eller som en løsning basert på «composable HR». UiS er i tidlig planleggingsfase og vil gjøre en utredning for veivalg i etterkant av denne markeds- og leverandørdialog. Viser til vedlagt PDF for detaljer.
Interne Kennung: ANSK 59/26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP), 72212450 Entwicklung von Zeiterfassungs- und Personalverwaltungssoftware, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung