2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy rozváděčů, ovládacích skříní a provizorního zajištění jejich provozu při havarijních stavech ve stanicích, technických centrech a tratích metra
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění oprav elektrorozvaděčů typu RM včetně jejich zapojení na návazné technologie, ovládacích skříní a provizorního zajištění jejich provozu při havarijních stavech a po dobu jejich opravy ve stanicích, technických centrech a tratích metra za podmínek blíže uvedených v rámcové dohodě. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem. Jednotlivá dílčí plnění realizovaná na základě rámcové dohody budou probíhat na základě dílčích objednávek. Předmětem plnění na základě rámcové dohody je fakticky výměna jednotlivých součástek či jejich souborů v existujících elektrických rozváděčích NN a ovládacích skříních v síti metra. S ohledem na požadavky, které klade na tyto rozváděče a ovládací skříně zejm. § 47 a n. zákona č. 266/1994 Sb., o dráhách, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o dráhách“), zadavatel bezvýhradně trvá na tom, aby účastníci v jimi předkládaných návrzích rámcové dohody nabídli a ocenili výlučně prvky a součástky, stanovené pro jednotlivé typy rozváděčů a ovládacích skříní v příslušné vzorové projektové dokumentaci. Uvedený požadavek se vztahuje rovněž na konkrétní typové označení příslušného prvku či součástky včetně jeho výrobce. Vzhledem k tomu, že případná změna osazení rozváděče nebo ovládací skříně oproti jeho projektové dokumentaci může mít vliv na způsobilost rozváděče k provozu ve smyslu § 48 odst. 2 zákona o dráhách, je v tomto odstavci uvedený požadavek zadavatele plně odůvodněn povahou předmětu veřejné zakázky. Plnění na základě rámcové dohody bude probíhat dle technické specifikace pro jednotlivé elektrické rozváděče a ovládací skříně uvedené v příloze č. 1 rámcové dohody. Uvedené elektrické rozváděče a ovládací skříně jsou určenými technickými zařízeními podle § 47 zákona o dráhách. Před uvedením určeného technického zařízení do provozu musí být schválena jeho způsobilost k provozu. Tuto způsobilost k provozu schvaluje drážní správní úřad vydáním průkazu způsobilosti. Veškeré opravy rozváděčů proto musí bezvýhradně respektovat „Zadávací podmínky pro výrobu a dodávky rozvaděčů do 0,6 kV AC a DC pro pražské metro“ podle Protokolu TŘ DPP č. 18/2019. Opravy musí proběhnout v souladu s projektovou dokumentací pro jednotlivé shora uvedené typy rozváděčů. Vzor této projektové dokumentace tvoří přílohy č. 2 a 3 rámcové dohody. Více viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen, 31230000 Teile von Elektrizitätsverteilungs- oder -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Opravy rozváděčů, ovládacích skříní a provizorního zajištění jejich provozu při havarijních stavech ve stanicích, technických centrech a tratích metra