2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Arbodienstverlening
Beschreibung: De gewenste Arbodienstverlening is drieledig: (1) verzuimpreventie; (2) verzuimbegeleiding en (3) het overnemen van de huidige taken omtrent het inplannen van afspraken en ondersteuning bij moeilijke casuïstiek voor de leidinggevende en (door monitoren van dossiers en tijdig ingrijpen bij incorrecte dossiers). De afgelopen jaren heeft ASG gebruik gemaakt van bedrijfsartsen voor gemiddeld 20 uur inzet per week (uitgaande van 40 weken per jaar). De kosten hiervoor bedroegen gemiddeld € 250.000 per jaar. Uitgaande van de nieuwe gewenste situatie, met een andere invulling en uitbreiding van dienstverlening ten opzichte van voorgaande jaren, wordt uitgegaan van een jaarlijkse contractwaarde van € 500.000,-
Interne Kennung: ASG-2026-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien de aard van de opdracht en de verwachte contractwaarde is gekozen voor de openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde ingangsdatum voor de Overeenkomst is 1 mei 2027. De overeenkomst heeft een looptijd van drie (3) jaar met de mogelijkheid voor ASG om éénzijdig tegen gelijkblijvende voorwaarden vier keer te verlengen voor een duur van één (1) jaar.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ASG-2026-01
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: