619245-2026 - Ergebnis
Polen – Teile für Militärfahrzeuge – SUKCESYWNE DOSTAWY CZĘŚCI DO POJAZDÓW BOJOWYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNE DOSTAWY CZĘŚCI DO POJAZDÓW BOJOWYCH
BeschreibungPostępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl (dalej jako Platforma) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/1blog Adres dokumentów zamówienia https://platformazakupowa.pl/pn/1blog 1. Zamówienie podzielono na 2 (dwie) części: Część I zamówienia – Sukcesywne dostawy części do KTO Rosomak; Część II zamówienia – Sukcesywne dostawy części do pojazdów gąsienicowych; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z pozostałymi wymogami zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung406218-2026
Interne Kennung01/Sam/D/W/26
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienia realizowane są w ramach konieczności usprawnienia pojazdów, które oprócz bieżącej eksploatacji biorą udział w zadaniach związanych z obroną granic państwa oraz wojną na Ukrainie. Biorąc pod uwagę powyższe oraz obecnej sytuacji geopolitycznej występuje pilna potrzeba zawarcia umów w jak najszybszym, możliwym terminie na podstawie art. 411 ust. 16 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn zm.) skróceniu ulega termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu do 14 dni.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35420000 Teile für Militärfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I zamówienia – Sukcesywne dostawy części do KTO Rosomak
Beschreibung1. Miejsce dostawy zamówienia: a) ul. Moniuszki 7, 11-500 Giżycko, b) ul. Strzelecka 35, 77-330 Czarne. Miejsce dostawy części będzie wskazane w zamówieniu cząstkowym. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z pozostałymi wymogami zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść I zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdej części zamówienia Zamawiający zamierza dodatkowo skorzystać z „prawa opcji” w wysokości do 50% zamówienia podstawowego. Oznacza to, że Zamawiający dokona zakupu dostaw wynikających z wartości umowy zamówienia podstawowego (z zastrzeżeniem ppkt 3), natomiast pozostałą dodatkową ilość może zrealizować w razie zaistnienia takiej potrzeby w ramach prawa opcji na warunkach jak w ofercie. 1.Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „prawa opcji” na poniższych zasadach: a) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części, b) zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. c) Zamawiający zamierza skorzystać z prawa opcji w terminie do 03.07.2026 r., po tej dacie Zamawiający może z opcji skorzystać tylko za zgodą Wykonawcy. Oznacza to, że Zamawiający dokona zamówień w ilościach wynikających z wartości umowy zamówienia podstawowego, natomiast pozostałą ilość może zrealizować w razie zaistnienia takiej potrzeby w ramach prawa opcji na warunkach jak w ofercie. d) Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej i nie wymaga zawarcia umowy lub aneksu do umowy w tym zakresie, e) Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać, f) Zamawiający zastrzega również, ze ceny jednostkowe objęte opcją będą zgodne z cenami zaoferowanymi w zamówieniu podstawowym oraz zawartymi w umowie, g) Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są w ogólnych warunkach umowy stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść II zamówienia – Sukcesywne dostawy części do pojazdów gąsienicowych;
Interne KennungCzęść II zamówienia