2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud gebouwen en sites IOK en IOK Afvalbeheer
Beschreibung: De opdracht behelst het onderhoud van de groenzones en grachten rond de gebouwen en op de sites van IOK en IOK Afvalbeheer. Op sommige locaties dient er een beperkte bijkomende aanplant te gebeuren. De opdracht is onderverdeeld in zes percelen. De opdracht betreft het sluiten van een overeenkomst met één opdrachtnemer per perceel.
Interne Kennung: 011117/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 011117/2026 - 1
Beschreibung: het onderhoud van de groenzones bij de doorgangsgebouwen van IOK
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 011117/2026 - 2
Beschreibung: het onderhoud van de groenzones langs de gebouwen en op de sites van IOK
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 011117/2026 - 3
Beschreibung: het onderhoud van de groenzones langs de gebouwen en op de sites van IOK Afvalbeheer
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 011117/2026 - 4
Beschreibung: het onderhoud van de groenzones op de stortplaatsen van IOK Afvalbeheer
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 011117/2026 - 5
Beschreibung: het onderhoud van de groenzones op de recyclageparken van IOK Afvalbeheer in het noorden van het werkingsgebied
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 011117/2026 - 6
Beschreibung: het onderhoud van de groenzones op de recyclageparken van IOK Afvalbeheer in het zuiden van het werkingsgebied
Interne Kennung: 6