619273-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Zakup i dostawa pierwszego wyposażenia mebli biurowych w celu „Dostosowania budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie, na potrzeby Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich m.st. Warszawy oraz Centrum Rejestracji Leasingowych”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa pierwszego wyposażenia mebli biurowych w celu „Dostosowania budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie, na potrzeby Delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich m.st. Warszawy oraz Centrum Rejestracji Leasingowych”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, rozładunek, wniesienie oraz montaż mebli biurowych stanowiących pierwsze wyposażenie budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie.
Interne KennungUD-IV-WZP.271.83.2026.PST
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa, rozładunek, wniesienie oraz montaż mebli biurowych stanowiących pierwsze wyposażenie budynku przy ul. Wejnerta 27 w Warszawie. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zostanie określony w opisie przedmiotu zamówienia oraz dokumentacji postępowania.