619282-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tiefkühlschränke – Vybavení Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH – Chladící a mrazící zařízení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH – Chladící a mrazící zařízení
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace chladících a mrazících zařízení pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH a servisní zajištění přístrojového vybavení po dobu jeho předpokládané životnosti. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístrojů a jejich uvedení do provozu včetně ověření jich funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika.
Interne Kennung82/VZ/2026/BP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711123 Tiefkühlschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelLaboratorní chladnička (5 ks)
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace 5 ks laboratorních chladniček pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH a servisní zajištění přístrojového vybavení po dobu jeho předpokládané životnosti. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístrojů a jejich uvedení do provozu včetně ověření jich funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika.
Interne Kennung82/VZ/2026/1/BP
Haupteinstufung (cpv): 39711130 Kühlschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru servisní smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 14.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
LosLOT-0003
TitelLaboratorní mraznička (8 ks)
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace 8 ks laboratorních mrazniček pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH a servisní zajištění přístrojového vybavení po dobu jeho předpokládané životnosti. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístrojů a jejich uvedení do provozu včetně ověření jich funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika.
Interne Kennung82/VZ/2026/3/BP
LosLOT-0002
TitelPodpultová laboratorní mraznička (3 ks)
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace 3 ks podpultových laboratorních mrazniček pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FNMH a servisní zajištění přístrojového vybavení po dobu jeho předpokládané životnosti. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístrojů a jejich uvedení do provozu včetně ověření jich funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika.
Interne Kennung82/VZ/2026/2/BP