2. Verfahren
Verfahren
Titel: RVO - Světelný lékařský mikroskop - 3 ks
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 3ks světelných lékařských mikroskopů pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. Z důvodu časově omezené možnosti čerpání finančních prostředků určených k pořízení předmětu plnění veřejné zakázky upozorňuje zadavatel na nutnost dodání předmětu plnění do 30.11. 2026.
Interne Kennung: VZ 101/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001