See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozwój infrastruktury dla ruchu niezmotoryzowanego poprzez budowę dróg rowerowych Busko-Zdrój – Solec-Zdrój”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi rowerowej w ramach zadania pn. „Rozwój infrastruktury dla ruchu niezmotoryzowanego poprzez budowę dróg rowerowych Busko-Zdrój – Solec-Zdrój”. Przedmiot zamówienia jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 4.2 „Rozwój transportu zbiorowego i poprawa bezpieczeństwa ruchu” Priorytet 4 „Fundusze Europejskie dla dostępności Świętokrzyskiego” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.
Interne Kennung: RSID.271.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 5: Piasek Mały – Baranów Chwalikówka cz.2 (DP 1053 T ) oraz budowa drogi rowerowej na odcinku nr 6: Baranów Chwalikówka
Beschreibung: Część 1: Zadanie 1: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 5: Piasek Mały – Baranów Chwalikówka cz.2 (DP 1053 T ) w ramach której należy wykonać m.in.: budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. 1,73 km, wykonanie przejazdów rowerowych oraz pieszo-rowerowych, montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, doświetlenie przejść pieszo-rowerowych oraz przejazdów rowerowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu, Zadanie 2: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 6: Baranów Chwalikówka w ramach której należy wykonać m.in.: − budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. 1,55 km, wykonanie przejazdów rowerowych oraz pieszo-rowerowych, montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, przebudowę istniejącej jezdni drogi szerokości od 3,50m do 5,50m długości 1540,00 mb, przebudowana droga będzie posiadać nawierzchnię bitumiczną w km od 1+250 do km 1+ 507,00 oraz nawierzchnię z kruszywa w km od 0+000,00 do km 1+ 250,00, doświetlenie przejść pieszo-rowerowych oraz przejazdów rowerowych, wykonanie odwodnienia w postaci rowu otwartego oraz przepustów drogowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu,
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45233162 Bau von Fahrradwegen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 7: Baranów – Skotniki Małe (DP 1049 T oraz 1054T) oraz budowa drogi rowerowej na odcinku nr 8: w m. Skotniki Małe.
Beschreibung: Część 2: Zadanie 3: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 7: Baranów – Skotniki Małe (DP 1049 T oraz 1054T), w ramach której należy wykonać m.in.: budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. 3,30 km, przebudowę sieci elektroenergetycznej, budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę rowów melioracyjnych, budowę/przebudowę przepustów, przebudowę drogi powiatowej, remont/przebudowę/budowę zjazdów, przebudowę lub zabezpieczenie uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi, usunięcie kolizji z siecią wodociągową oraz elektroenergetyczną, wykonanie przejazdów rowerowych oraz pieszo-rowerowych, montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, doświetlenie przejść pieszo-rowerowych oraz przejazdów rowerowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu, budowę Miejsca Obsługi Rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz wyposażeniem m.in. wiata drewniana, stojaki dla rowerów, stoły ze zintegrowanymi ławkami. Zadanie 4: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 8: w m. Skotniki Małe, w ramach której należy wykonać m.in.: − budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. ok. 2,09 km, − remont/przebudowę/budowę zjazdów, − przebudowę istniejącej jezdni drogi szerokości od 3,50m do 5,50m długości 1711,00 mb, odcinek od 0+000 do km 0+ 475,00 o nawierzchni bitumicznej oraz o nawierzchni z kruszywa w km od 0+475,00 do km 1+ 711,00, − usunięcie kolizji z siecią elektroenergetyczną, − zabezpieczenie uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi, − wykonanie przejazdu pieszo-rowerowego, − montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, − wycinka zieleni kolidującej z inwestycją, − doświetlenie przejścia pieszo-rowerowych, − uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 9: w m. Radzanów oraz budowa drogi rowerowej na odcinku nr 10: w m. Radzanów,
Beschreibung: Część 3: Zadanie 5: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 9: w m. Radzanów, w ramach której należy wykonać m.in.: budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. ok. 0,64 km, remont/przebudowę/budowę zjazdów, przebudowę istniejącej jezdni drogi długości 106,00 mb, zabezpieczenie uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi, montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, usunięcie kolizji sieci elektroenergetycznej, uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu, budowę parkingu dla rowerów w tym montaż stacji ładowania rowerów elektrycznych zasilanej panelami solarnymi, montaż kamery typu LPR, Zadanie 6: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 10: w m. Radzanów, w ramach której należy wykonać m.in.: budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. ok. 0,89 km, remont/przebudowę/budowę zjazdów, przebudowę istniejącej jezdni o nawierzchni bitumicznej szerokości 5,50 m długości 894,00 mb, zabezpieczenie uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi, wykonanie odwodnienia w postaci rowu otwartego, wpustów ulicznych oraz przepustów drogowych, usunięcie kolizji z siecią wodociągową, elektroenergetyczną oraz teletechniczną, wykonanie przejazdu pieszo-rowerowego, wycinka zieleni kolidującej z inwestycją, montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, doświetlenie przejścia pieszo-rowerowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 11: Zbludowice – Busko - Zdrój oraz przebudowa istniejącej drogi rowerowej/pieszo rowerowej na odcinku nr 12: ul. Korczyńska w Busku - Zdroju,
Beschreibung: Część 4 Zadanie 7: Budowa drogi rowerowej na odcinku nr 11: Zbludowice – Busko - Zdrój, w ramach której należy wykonać m.in.: budowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. ok. 0,62 km, remont/przebudowę/budowę zjazdów, zabezpieczenie uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi, likwidację istniejącego rowu ziemnego o długości ok. 650,0m (w km 0+025,5 do 0+674,72) wraz z likwidacją przepustów w jego ciągu, budowę kanałów kanalizacji deszczowej grawitacyjnej wraz z wpustami ulicznymi w ślad likwidowanego ziemnego rowu odwadniającego, z rur kanalizacyjnych tworzywowych PP SN8 oraz PVC-U, SN8 Ø200mm, Ø315mm, Ø400mm, Ø500mm, Ø600mm w systemie grawitacyjnym, przebudowa uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi tj. przebudowa słupów teletechnicznych wraz z przebudową kabla światłowodowego oraz budową studni SKR-2, wykonanie przejazdów pieszo-rowerowych, wycinka zieleni kolidującej z inwestycją, montaż oznakowania drogi zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, doświetlenie przejść pieszo-rowerowych, uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Zadanie 8: Przebudowa istniejącej drogi rowerowej/pieszo rowerowej na odcinku nr 12: ul. Korczyńska w Busku - Zdroju, w ramach której należy wykonać m.in.: przebudowę drogi dla rowerów/ciągu pieszo-rowerowego o dł. ok. 1,50 km, remont/przebudowę/budowę zjazdów, zabezpieczenie uzbrojenia terenu kolidującego z rozwiązaniami projektowymi,
Interne Kennung: Część 4