See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: D1 0136 Říkovice-Přerov
Beschreibung: Jedná se o novostavbu čtyřpruhové směrově rozdělené dálnice, kategorie D26,5/120, v délce 10,10 km. Stavba navazuje na dokončený úsek D1 0135 v prostoru mezi obcemi Říkovice a Horní Moštěnice, ukončení je v k.ú. Přerov Předmostí (MÚK Přerov sever), v místě křížení se silnicí I/55, kde dále navazuje úsek D1 0137 Přerov - Lipník nad Bečvou. V rámci technického řešení jsou navrženy tři mimoúrovňové křižovatky (MÚK Říkovice, MÚK Přerov západ, MÚK Přerov sever). Součástí stavby je 13 nových mostních objektů na hlavní trase, z nichž dominantní a technicky nejnáročnější je estakáda SO209 vedoucí přes areál Prechezy (nad skladem zelené skalice), Bečvu a železniční koridor Olomouc - Přerov.
Interne Kennung: 03PT-004355
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233110 Bauarbeiten für Autobahnen
5. Los
Los: LOT-0001