2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hagen knippen en heesters verlagen Zwolle
Beschreibung: Het doel van de opdracht is om alle hagen en heesters terug te zetten naar de gewenste vorm en afmetingen, waarmee de technische levensduur wordt verlengd, het aanzicht wordt verbeterd en de verkeersveiligheid wordt geborgd. Tevens blijven deze groenelementen behouden als waardevol onderdeel van de groene openbare ruimte, wat bijdraagt aan de biodiversiteit binnen de gemeente. Perceel 1 omvat het jaarlijks knippen van circa 370.000 m² hagen en vormhagen, aangevuld met circa 48 werkdagen voor het verlagen van heesters en werkzaamheden op de begraafplaats. Perceel 2 omvat het jaarlijks knippen van circa 430.000 m² hagen en vormhagen, aangevuld met circa 47 werkdagen voor het verlagen van heesters.
Interne Kennung: 2026-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteder hanteert een Europese openbare procedure overeenkomstig hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (‘ARW 2016’). Het EMVI gunningscriterium, als bedoeld in artikel 2.6.1 van het ARW 2016 is de ‘laagste prijs’.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Hagen knippen en heesters verlagen Zwolle
Beschreibung: Het doel van de opdracht is om alle hagen en heesters terug te zetten naar de gewenste vorm en afmetingen, waarmee de technische levensduur wordt verlengd, het aanzicht wordt verbeterd en de verkeersveiligheid wordt geborgd. Tevens blijven deze groenelementen behouden als waardevol onderdeel van de groene openbare ruimte, wat bijdraagt aan de biodiversiteit binnen de gemeente. Perceel 1 omvat het jaarlijks knippen van circa 370.000 m² hagen en vormhagen, aangevuld met circa 48 werkdagen voor het verlagen van heesters en werkzaamheden op de begraafplaats.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Hagen knippen en heesters verlagen Zwolle
Beschreibung: Het doel van de opdracht is om alle hagen en heesters terug te zetten naar de gewenste vorm en afmetingen, waarmee de technische levensduur wordt verlengd, het aanzicht wordt verbeterd en de verkeersveiligheid wordt geborgd. Tevens blijven deze groenelementen behouden als waardevol onderdeel van de groene openbare ruimte, wat bijdraagt aan de biodiversiteit binnen de gemeente. Perceel 2 omvat het jaarlijks knippen van circa 430.000 m² hagen en vormhagen, aangevuld met circa 47 werkdagen voor het verlagen van heesters.
Interne Kennung: 2
619313-2026 - Competition
Netherlands – Hedge trimming – Hagen knippen en heesters verlagen Zwolle
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-005
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77342000 Hedge trimming
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2