See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het inzetten van externe coaches
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft betrekking op het inzetten van externe coaches voor het begeleiden van teams of voor individuele begeleiding.
Interne Kennung: 2025/HFB/OP/143050
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/OP/143050 - 1
Beschreibung: Deze raamovereenkomst heeft betrekking op het inzetten van externe coaches voor het begeleiden van teams of voor individuele begeleiding
Interne Kennung: 1