2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophalen en verwerken van KGA
Beschreibung: ophalen en verwerken van KGA (klein gevaarlijk afval) en accu's afkomstig van de recyclageparken van Mirom Menen en Mirom Roeselare.
Interne Kennung: PPP0S4-37/6020/2026/037
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ophalen en verwerken van accu's
Beschreibung: ophalen en verwerken van accu's afkomstig van de recyclageparken van Mirom Menen en Mirom Roeselare
Interne Kennung: 1_1
Los: LOT-0002
Titel: ophalen en verwerken van KGA
Beschreibung: Ophalen en verwerken van KGA (en lege verpakkingen KGA) afkomstig van de recyclageparken van Mirom Menen en Mirom Roeselare.
Interne Kennung: 2026/037_2