2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace OZE na budovách Mob Slezská Ostrava
Beschreibung: V rámci nadlimitní veřejné zakázky „Instalace OZE na budovách Mob Slezská Ostrava“ zadává zadavatel nadlimitní veřejnou zakázku rozdělenou na části ve smyslu ustanovení § 18 ZZVZ, a to ve více zadávacích řízeních, s tím, že součet předpokládaných hodnot částí veřejné zakázky zahrnuje předpokládanou hodnotu všech plnění, která tvoří jeden funkční celek a jsou zadávány v časové souvislosti. Veřejná zakázka je rozdělena na následující části: A) MŠ Komerční 704/22a B) DPS Chalupova 1/1 C) ZŠ Bohumínská 1082/72 D) MŠ Bohumínská 450/68 E) KD Koněvova 151/107 F) JSDH Požární 114/26 (Heřmanice) G) Květinová síň (u správy hřbitova) H) MŠ Chrustova 1448/11 Hlavním předmětem celé nadlimitní veřejné zakázky jsou dodávky. Účastník zadávacího řízení je oprávněn podat nabídku v tomto zadávacím řízení bez ohledu na to, zda podal či podá nabídku v samostatných zadávacích řízeních na ostatní části této veřejné zakázky. Pokud není uvedeno jinak, rozumí se v zadávací dokumentaci veřejnou zakázkou část veřejné zakázky s názvem „Instalace OZE na budovách MOb Slezská Ostrava – část A – MŠ Komerční 704/22a“, která je zadávána v rámci nadlimitní veřejné zakázky rozdělené na části pod souhrným názvem „Instalace OZE na budovách Mob Slezská Ostrava“. Předmětem veřejné zakázky „Instalace OZE na budovách MOb Slezská Ostrava – část A – MŠ Komerční 704/22a“ je kompletní dodávka a realizace fotovoltaické elektrárny včetně servisu na objektu Mateřské školy Slezská Ostrava, Komerční 704/22a, Muglinov, 712 00 Ostrava. Fotovoltaická elektrárna bude tvořena 53 fotovoltaickými panely o jednotkovém výkonu 450 Wp a celkovém instalovaném výkonu 23,85 kWp. Součástí řešení bude bateriová akumulace o celkové kapacitě 27,6 kWh, tvořená dvěma bateriovými sestavami, každou o kapacitě 13,8 kWh. Součástí plnění bude zejména dodávka a montáž fotovoltaických panelů, nosných konstrukcí, střídačů, bateriových úložišť, rozvaděčů, napojení provedené přípravy kabeláže a kabelových tras, ochranných a jistících prvků, uzemnění přepěťových ochran, řídicích a monitorovacích prvků a dalšího souvisejícího technologického vybavení. Dílo bude provedeno jako kompletní, bezpečný, provozuschopný a funkční celek, v souladu s „Projektovou dokumentací k instalaci fotovoltaiky a akumulace na vybraném vzorku FVE - MŠ SLEZSKÁ OSTRAVA, Objekt Komerční 704/22a, 712 00 Ostrava – Muglinov“ (dále jen „projektová dokumentace“), a Technickou specifikací, které jsou přílohou smlouvy o dílo a zároveň jsou přílohou č. 10 a 11 zadávací dokumentace. Součástí plnění bude dále zajištění dlouhodobého, bezpečného, spolehlivého, hospodárného a technicky správného provozu Díla, které spočívá především v poskytování komplexních servisních služeb. Obsah servisních služeb je blíže popsán v návrhu smlouvy o poskytování služeb servisu, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace. Veškeré uvedené technické parametry je účastník povinen respektovat s výjimkou odkazů na určité dodavatele nebo výrobky, nebo patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu. V případě rozporu mezi Technickou specifikací a projektovou dokumentací má přednost požadavek zajišťující vyšší kvalitativní, bezpečnostní nebo funkční standard, není-li ve Smlouvě výslovně uvedeno jinak, přičemž co je případný vyšší kvalitativní, bezpečností nebo funkční standard posoudí technický dozor investora (TDI). Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Instalace OZE na budovách MOb Slezská Ostrava I“ a je spolufinancována z programu Nové obnovitelné zdroje v energetice (RES+), financovaného z prostředků Modernizačního fondu, zajišťovaného Ministerstvem životního prostředí prostřednictvím Státního fondu životního prostředí České republiky (dále jen „fond“) na základě výzvy ModF – RES+ č.4/2025 k předkládání žádostí poskytnutí podpory. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu pro předmět této části veřejné zakázky, tedy zejména podmínky výzvy ModF – RES+ č.4/2025, která je přílohou č. 13 zadávací dokumentace. Účastník zadávacího řízení prohlašuje, že se před podáním nabídky důkladně seznámil se všemi přílohami tvořícími nedílnou součást zadávací dokumentace, což stvrzuje podáním nabídky. Při zadávání veřejné zakázky zadavatel dodržuje principy hospodárného, efektivního a účelného vynakládání veřejných prostředků a také zásady dle ust. § 6 ZZVZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Instalace OZE na budovách MOb Slezská Ostrava – část A – MŠ Komerční 704/22a
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Instalace OZE na budovách MOb Slezská Ostrava – část A – MŠ Komerční 704/22a“ je kompletní dodávka a realizace fotovoltaické elektrárny včetně servisu na objektu Mateřské školy Slezská Ostrava, Komerční 704/22a, Muglinov, 712 00 Ostrava. Fotovoltaická elektrárna bude tvořena 53 fotovoltaickými panely o jednotkovém výkonu 450 Wp a celkovém instalovaném výkonu 23,85 kWp. Součástí řešení bude bateriová akumulace o celkové kapacitě 27,6 kWh, tvořená dvěma bateriovými sestavami, každou o kapacitě 13,8 kWh. Součástí plnění bude zejména dodávka a montáž fotovoltaických panelů, nosných konstrukcí, střídačů, bateriových úložišť, rozvaděčů, napojení provedené přípravy kabeláže a kabelových tras, ochranných a jistících prvků, uzemnění přepěťových ochran, řídicích a monitorovacích prvků a dalšího souvisejícího technologického vybavení. Dílo bude provedeno jako kompletní, bezpečný, provozuschopný a funkční celek, v souladu s „Projektovou dokumentací k instalaci fotovoltaiky a akumulace na vybraném vzorku FVE - MŠ SLEZSKÁ OSTRAVA, Objekt Komerční 704/22a, 712 00 Ostrava – Muglinov“ (dále jen „projektová dokumentace“), a Technickou specifikací, které jsou přílohou smlouvy o dílo a zároveň jsou přílohou č. 10 a 11 zadávací dokumentace. Součástí plnění bude dále zajištění dlouhodobého, bezpečného, spolehlivého, hospodárného a technicky správného provozu Díla, které spočívá především v poskytování komplexních servisních služeb. Obsah servisních služeb je blíže popsán v návrhu smlouvy o poskytování služeb servisu, která je přílohou č. 3 zadávací dokumentace. Veškeré uvedené technické parametry je účastník povinen respektovat s výjimkou odkazů na určité dodavatele nebo výrobky, nebo patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu. V případě rozporu mezi Technickou specifikací a projektovou dokumentací má přednost požadavek zajišťující vyšší kvalitativní, bezpečnostní nebo funkční standard, není-li ve Smlouvě výslovně uvedeno jinak, přičemž co je případný vyšší kvalitativní, bezpečností nebo funkční standard posoudí technický dozor investora (TDI). Veřejná zakázka je realizována v rámci projektu s názvem „Instalace OZE na budovách MOb Slezská Ostrava I“ a je spolufinancována z programu Nové obnovitelné zdroje v energetice (RES+), financovaného z prostředků Modernizačního fondu, zajišťovaného Ministerstvem životního prostředí prostřednictvím Státního fondu životního prostředí České republiky (dále jen „fond“) na základě výzvy ModF – RES+ č.4/2025 k předkládání žádostí poskytnutí podpory. Dodavatel je povinen dodržovat veškerá pravidla a podmínky vyplývající z uvedeného dotačního programu pro předmět této části veřejné zakázky, tedy zejména podmínky výzvy ModF – RES+ č.4/2025, která je přílohou č. 13 zadávací dokumentace. Účastník zadávacího řízení prohlašuje, že se před podáním nabídky důkladně seznámil se všemi přílohami tvořícími nedílnou součást zadávací dokumentace, což stvrzuje podáním nabídky. Při zadávání veřejné zakázky zadavatel dodržuje principy hospodárného, efektivního a účelného vynakládání veřejných prostředků a také zásady dle ust. § 6 ZZVZ.
Interne Kennung: A)MŠ Komerční 704/22a