See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego: stacji roboczych, komputerów biurowych i laboratoryjnych na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego: stacji roboczych, komputerów biurowych i laboratoryjnych na potrzeby Politechniki Lubelskiej z podziałem na części. 2. Przedmiot zamówienia jest podzielony na części: Część nr 1: Sukcesywna dostawa stacji roboczych – 40 sztuk, Część nr 2: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych AIO 27-28” – 70 sztuk, Część nr 3: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych SFF – 50 sztuk, Część nr 4: Sukcesywna dostawa komputerów laboratoryjnych MT – 40 sztuk. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części nr 1-4.
Vorherige Bekanntmachung: 437449-2025
Interne Kennung: AP-272-PN-53/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2025 r., poz. 620) zwanej dalej "ustawą Pzp" oraz w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej "SWZ". Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1129198. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl i formularza „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do Zamawiającego”, po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego. Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy. Wykonawca jako podmiot profesjonalny ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości bezpośrednio na platformazakupowa.pl przesłanych przez Zamawiającego, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu SPAM. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdz. X. SWZ. Ofertę sporządza się na Formularzu Ofertowym - zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ. W przypadku złożenia oferty bez użycia załączonych formularzy, złożona oferta musi zawierać wszelkie informacje wymagane w SWZ i wynikające z zawartości wzoru formularza ofertowego. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdz. XXIII. SWZ. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw podwykonawców, jeżeli są już znani. Informacji należy udzielić na formularzu ofertowym – Załącznik nr 2 do SWZ. Termin związania ofertą: do dnia 09.11.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30213300 Tischcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Sukcesywna dostawa stacji roboczych – 40 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa stacji roboczych – 40 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/53/2025 - Cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Menge: 40 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy lub wyczerpania jej maksymalnej wartości, w zależności od tego, które ze zdarzeń nastąpi pierwsze. Termin, o którym mowa w zdaniu pierwszym niniejszego punktu, ulega skróceniu w razie wyczerpania 100% wartości przedmiotu zamówienia lub złożeniu przez Zamawiającego pisemnej deklaracji o niekorzystaniu z pozostałej wartości prawa opcji po wykorzystaniu co najmniej wartości podstawowej zamówienia. W takim przypadku umowa wygasa z dniem wyczerpania 100% wartości przedmiotu zamówienia lub z dniem wysłania pisemnej deklaracji o rezygnacji z pozostałej wartości prawa opcji na adres Wykonawcy pisemnie lub elektronicznie. Termin wykonania umowy dla każdej z części może ulec przedłużeniu w przypadku, gdy do upływu terminu jej obowiązywania nie zostanie wyczerpane 50% wartości umowy przez Zamawiającego, bądź też istnieje zapotrzebowanie na realizację 100% wartości umowy, a upłynął termin na wykonanie umowy, o którym mowa w zdaniu pierwszym niniejszego punktu. Termin może zostać wydłużony nie więcej niż na okres dodatkowych 6 miesięcy. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość do dokonywania przesunięć ilościowych między pozycjami asortymentowymi, poprzez zamówienie mniejszej lub większej ilości towaru, w zależności od potrzeb Politechniki Lubelskiej.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Sukcesywna dostawa komputerów biurowych AIO 27-28" – 70 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych AIO 27-28" – 70 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/53/2025 - Cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Menge: 70 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Sukcesywna dostawa komputerów biurowych SFF – 50 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa komputerów biurowych SFF – 50 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/53/2025 - Cz. 3
Menge: 50 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Sukcesywna dostawa komputerów laboratoryjnych MT – 40 szt.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Sukcesywna dostawa komputerów laboratoryjnych MT – 40 szt.
Interne Kennung: AP-272-PN/53/2025 - Cz. 4