2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rooster- en formatieplanningsapplicatie
Beschreibung: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van een geïntegreerde rooster- en formatieplanningsapplicatie voor alle instellingen van Stichting Carmelcollege. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Stichting Carmelcollege verstaat onder een geïntegreerde applicatie een applicatie die zowel de rooster- als de formatieplanningsfunctionaliteiten biedt die zijn beschreven in het programma van eisen. Dit kan zijn één applicatie, maar dit kunnen ook meerdere applicaties/modules zijn die als één geïntegreerde oplossing aangeboden wordt en gekoppeld zijn. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vier (4) maal twee (2) jaar