2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eesti Energia töötaja ravi- ja tervisekindlustus
Beschreibung: Eesti Energia AS ravi- / tervisekindlustuse teenus vastavalt riigihanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314592-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0000