See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Právní služby_EHP
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Smlouvy o poskytování právních služeb s Vybranými dodavateli v EHP. S každým vybraným Dodavatelem uzavře každý člen sdružení zadavatelů dle odst. 3.1 ZD samostatnou Smlouvu.
Interne Kennung: N006/25/V00027396
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel pro zadání Veřejné zakázky zvolil zjednodušený režim ve smyslu § 129 ZZVZ, kdy Zadávací řízení je rozděleno do třech částí: - Podání Žádostí o účast a prokázání kvalifikace; - Podání Nabídek na základě výzvy kvalifikovaným Dodavatelům, kteří nebyli vyloučení z účasti v zadávacím řízení v důsledku snížení počtu účastníků – viz čl. 11 Kvalifikační dokumentace (část 2 Zadávací dokumentace); - Jednání o Nabídkách za účelem zlepšení ekonomické výhodnosti Nabídek. Po ukončení jednání o nabídkách Zadavatel provede konečné hodnocení Nabídek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001