2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cloudgebaseerde ERP licenties tbv bedrijfsvoeringsplatform Kennisnet
Beschreibung: Kennisnet wil met deze aanbesteding haar ERP-bedrijfsvoeringssoftware inkopen bij een te selecteren ERP-software-leverancier; een flexibele en kwalitatief hoogwaardige, dienstverlenende organisatie die deze levert. Kennisnet neemt op dit moment een HRM & ERP licentie af van AFAS Software B.V voor circa 150 gebruikers. Door toekomstige uitbreiding van de in te zetten functionaliteit op gebied van tijdschrijven en de hoeveel gebruikers zal de Europese drempelwaarde worden overschreden. Vooruitlopend hierop wordt de inkoop van ERP licenties Europees aanbesteed. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver, welke voldoet aan de minimale eisen en die geen onregelmatige documenten heeft ingediend en welke de economisch meest voordelige inschrijving heeft gedaan waarbij beoordeeld zal worden op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding (Beste PKV). Hoofdwegingsfactor “kwaliteit” bedraagt 65%; hoofdwegingsfactor “prijs” telt voor 35% mee.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De financiële omvang van deze opdracht laat zich echter lastig ramen. Enerzijds door het moeilijk te voorspellen aantal gebruikers gedurende de lange duur van de (licentie)overeenkomst; ook is de opdrachtwaarde is mede afhankelijk van de goedkeuring van toekomstige OCW subsidieaanvragen en aanvullende financiering van diverse partnerprogramma’s. Naar verwachting kan de opdrachtwaarde 50% hoger uitvallen dan thans wordt voorzien. Het betreft hier een uitbreidingsoptie zoals bedoeld in art.2.163c van de Aanbestedingswet 2012.