Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Białostocki (PL841)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
619378-2026 - Competition
Poland – Supervision of building work – AZP.25.2.10.2026 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową: przebudowa i nadbudowa budynku G UDSK przy ul. Waszyngtona 17 w Białymstoku na potrzeby utworzenia „Instytutu Medycyny Precyzyjnej” Centrum Medycyny Nowej Generacji UMB.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: AZP.25.2.10.2026 Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową: przebudowa i nadbudowa budynku G UDSK przy ul. Waszyngtona 17 w Białymstoku na potrzeby utworzenia „Instytutu Medycyny Precyzyjnej” Centrum Medycyny Nowej Generacji UMB.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową: przebudowai nadbudowa budynku G UDSK przy ul. Waszyngtona 17 w Białymstoku na potrzeby utworzenia „Instytutu Medycyny Precyzyjnej” Centrum Medycyny Nowej Generacji UMB 2. Symbol Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki realizacji zamówienia oraz obowiązki Zamawiającego i Wykonawcy zawiera Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Options:
Description of the options: nie dotyczy