See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering bulk suikerstropen BBEPP
Beschreibung: Meerjarige open raamovereenkomst ( 4 jaar) met meerdere ondernemers ( maximum 3) voor de levering van bulk suikerstropen ( 3 percelen) aan de Pilot Plant. Perceel 1: glucose stroop Perceel 2: sucrose stroop Perceel 3: bietenmelasse
Interne Kennung: BBEPP-2024-HM-0206-823
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15831500 Zuckersirup
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BBEPP-2024-HM-0206-823 - 1
Beschreibung: Perceel 1: glucose stroop
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: BBEPP-2024-HM-0206-823 - 2
Beschreibung: Perceel 2: sucrose stroop
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: BBEPP-2024-HM-0206-823 - 3
Beschreibung: Perceel 3: bietenmelasse
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 15831400 Melasse