See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leopoldsburg, Militaire collector en zijstraten
Beschreibung: In de gemeente Leopoldsburg wordt in de volgende straten riolering aangelegd om een gescheiden rioleringsstelsel te realiseren : Roy de Blicqulaan, Chapelielaan, Graaf van Vlaanderenlaan, Koning Albertlaan Koning Leopold II-Laan, Vlaanderenlaan, Delannoylaan, Eikendreef, 5e Reg Lansierslaan; Lt. Comeaulaan; Passendalelaan, Brig. Pironlaan, Eenenenslaan, Gravin van Vlaanderenlaan, Malakofflaan. Dit gebeurt daar de aanleg van nieuwe DWA*- en RWA leidingen, het omvormen van, bestaande rioleringen tot RWA of DWA-leidingen, Bouwen van 2 pompstation en het uitvoeren van een lange gestuurde boring. De rijwegen worden hersteld in asfalt of beton. De boordstenen en voetpaden worden opgebroken om infiltratiebermen te realiseren.
Interne Kennung: R/004581-R/006029-R/006036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: R/004581-R/006029-R/006036 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: R/004581-R/006029-R/006036
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233120 Road construction works
Additional classification (cpv): 45232411 Foul-water piping construction work, 45232440 Construction work for sewage pipes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: R/004581-R/006029-R/006036 - 1
Internal identifier: 1